Чому НСПП?

Відділення НСПП в Донецькій області безкоштовно надає правову допомогу працівникам підприємств, установ і організацій, представникам профспілок і громадських організацій в розв’язанні конфліктних ситуацій, пов’язаних з виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю, охорону праці, виконанням колективного договору та угоди.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010р. №2862-VI та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року за №73, Комісією відділення НСПП в Донецькій області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Донецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

Так, за результатами засідання Комісії з оцінки відповідності Донецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України критеріям репрезентативності, Комісією прийнято відповідне рішення щодо визнання Донецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України такою, яка відповідає критеріям репрезентативності.

09 жовтня 2018 року, в урочистій обстановці начальник відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчак в приміщені Відділення вручив голові Донецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України В. Доценко рішення та Свідоцтво №001-18/05-Т від 03.10.2018 року про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Після вручення Свідоцтва були обговорені питання подальшої взаємодії Донецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та Відділення з питань правового врегулюванню соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах закладів охорони здоров’я Донецької області.

Вгору