Чому НСПП?

Відділення НСПП в Донецькій області безкоштовно надає правову допомогу працівникам підприємств, установ і організацій, представникам профспілок і громадських організацій в розв’язанні конфліктних ситуацій, пов’язаних з виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю, охорону праці, виконанням колективного договору та угоди.

22 листопада 2019 року у приміщенні Донецької облдержадміністрації відбулася значна історична подія – перше засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому відбулося підписання Територіальної угоди на 2019-2021 роки між Донецькою обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом репрезентативних професійних спілок Донецької області та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області, проект якої був підготовлений за сприянням відділення Національної служби посередництва і примирення у Донецькій області.

Сторонами підписання Тристоронньої угоди виступили: Голова Донецької ОДА Павло Кириленко, Голова Донецької обласної Ради професійних спілок Петро Древаль та Голова об’єднаної організації роботодавців Донецької області Михайло Цуркан.

Сторони, які підписували Територіальну угоду, зауважили, що ця Угода є актом соціального діалогу та укладається з метою координації зусиль, спрямованих на вирішення актуальних питань життєдіяльності області, а саме: забезпечення ефективного розвитку економіки області, підвищення якості життя, гарантій занятості населення, динамічного зростання заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці та узгодження інтересів трудящих, власників й уповноважених ними органів при регулюванні виробничих, трудових і соціально – економічних відносин, досягнення стабільності та злагоди в суспільстві. До Угоди включено рекомендації для сторін на територіальному, локальному рівнях з ряду нагальних питань, з метою прийняття рішень щодо можливості їх врахування під час укладання територіальних угод та колективних договорів.

Активну роль у підготовці першого засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради взяв начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області А. Хімчак.

20191122

За підсумками проведеного голосування, більшістю голосів головою Трьохсторонньої регіональної соціально-економічної ради було обрано голову Донецької ОДА Павла Кириленка. Сторони соціального діалогу затвердили також регламент роботи та план роботи Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2020 рік.

Вгору