Чому НСПП?

Відділення НСПП в Донецькій області безкоштовно надає правову допомогу працівникам підприємств, установ і організацій, представникам профспілок і громадських організацій в розв’язанні конфліктних ситуацій, пов’язаних з виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю, охорону праці, виконанням колективного договору та угоди.

26 вересня 2019р. у м. Краматорськ відбулася робоча зустріч начальника Відділення А. Хімчака з директором Регіональним центром з надання безоплатної вторинної допомоги у Донецькій та Запорізькій областях П. Наливайко щодо підписання Меморандуму про співпрацю між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної допомоги у Донецькій та Запорізькій областях з метою об’єднання зусиль, спрямованих на:

- інформування громадян про їх права та обов’язки, забезпечення розвитку системи надання безоплатної правової допомоги та створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом забезпечення доступу осіб до безоплатної вторинної правової допомоги;
- підвищення правової культури сторін соціального діалогу шляхом проведення навчань, участі у нарадах, семінарах, конференціях, «круглих» столах тощо з питань, що стосуються поліпшення стану соціально-трудових відносин, врегулювання та локалізація конфліктних ситуацій у трудових колективах в досудовому порядку відповідно до чинного законодавства.

Відділення НСПП в Донецькій області і Регіональний центр з надання безоплатної вторинної допомоги у Донецькій та Запорізькій областях мають на меті здійснювати взаємодію щодо реалізації права осіб на отримання безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги та проводити спільні семінари, конференції, зустрічі, інші організаційні та правоосвітницькі заходи.

А. Хімчак та П. Наливайко висловили спільну думку про важливість реалізації Меморандуму, що дасть можливість підвищити правову освіту сторін соціально-трудових відносин та громадян, впливати на поліпшення стану СТВ на підприємствах, в установах, організаціях області та локалізувати конфліктні ситуації у трудових колективах.

20191002

Вгору