Чому НСПП?

Відділення НСПП в Донецькій області безкоштовно надає правову допомогу працівникам підприємств, установ і організацій, представникам профспілок і громадських організацій в розв’язанні конфліктних ситуацій, пов’язаних з виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю, охорону праці, виконанням колективного договору та угоди.

21 травня 2019р. в приміщені Головного територіального управління юстиції у Донецькій області відбулася робоча зустріч начальника Відділення А. Хімчака з в.о начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Л. Гудзенко щодо підписання Угоди про співпрацю між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області та Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області з метою об’єднання зусиль, спрямованих на:

- реалізацію спільних програм з питань підвищення правової культури учасників соціально-трудових відносин та громадян, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки;
- на підвищення рівня правової культури населення, сторін соціально-трудових відносин;
- співпрацю з питань визначення критеріїв репрезентативності на територіальному рівні та оцінки відповідності критеріям репрезентативності та її підтвердження для участі в колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Відділення НСПП в Донецькій області і Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області мають на меті проведення спільних семінарів, конференцій, зустрічей, інших організаційних та правоосвітницьких заходів.

А. Хімчак та Л. Гудзенко висловили спільну думку про важливість реалізації Угоди, що дасть можливість підвищити правову освіту сторін соціально-трудових відносин та громадян, впливати на поліпшення стану СТВ на підприємствах, в установах, організаціях області та значно покращити розвиток соціального діалогу як головного інструменту попередження соціальних конфліктів.

Вгору