Чому НСПП?

Відділення НСПП в Донецькій області безкоштовно надає правову допомогу працівникам підприємств, установ і організацій, представникам профспілок і громадських організацій в розв’язанні конфліктних ситуацій, пов’язаних з виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю, охорону праці, виконанням колективного договору та угоди.

На прохання голів профспілкових організацій державних вугледобувних підприємств та за сприянням начальника відділення НСПП в Донецькій області А.Хімчака 14 листопада 2019 року в м. Краматорську в приміщенні Донецької облдержадміні

страції відбулась нарада під головуванням голови Донецької облдержадміністрації П. Кириленко.

На нараду були запрошені голови профспілкових організацій державних вугледобувних підприємств ДП «Селидіввугілля», ДП «Мирноградвугілля», ДП «Торецьквугілля», ДП «ВК «Шахта Краснолиманська».

Під час зустрічі присутні обговорили проблеми вугільної галузі Донецької області та шляхи вирішення проблем державних шахт. Начальник відділення НСПП в Донецькій області Артур Хімчак зауважив, що на державних підприємствах вугільної промисловості, зокрема ДП «Селидіввугілля» та ДП «Мирноградвугілля», хронічно не вирішуються питання своєчасної виплати заробітної плати та забезпечення найманих працівників засобами індивідуального захисту через що виникли колективні трудові спори, які є довготривалі.

Очільник області вислухав пропозиції представників шахтарських колективів та профспілкових комітетів, в ході зустрічі напрацювали пропозиції до Уряду та Верховної Ради, які мають поліпшити стан справ на підприємствах. Павло Кириленко зазначив, що заборгованість із заробітної плати вже виплачується та наголосив, що зі свого боку обласна влада докладе максимум зусиль для недопущення подібних ситуацій у подальшому. Міністерство енергетики та захисту довкілля України проводитиме зустрічі з представниками українських шахт, що працюють на контрольованій території, за результатами яких формуватиметься програма реформування й розвитку галузі. Павло Кириленко та профспілкові лідери домовились зустрітись після завершення розгляду програм профільним міністерством та обговорити подальші перспективи розвитку шахт та міст-супутників.

Лідери профспілкових організацій державних вугледобувних підприємств подякували голові Донецької облдержадміністрації Павлу Кириленко за змістовну зустріч та сприяння у отримані боргів із заробітної плати.

Вгору